Нічого не знайдено
  • Блог
  • Наші послуги
  • Публічні послуги
  • Інституції
Нічого не знайдено
Викривання недоброчесності публічних послуг

Недоброчесність публічних послуг -- негативна і згубна тенденція в демократичній державі, що загрожує розвиткові публічно-управлінських відносин та еволюції громадянського суспільства.

Наша місія -- викривати небезпечні дії державних і недержавних інституцій, закладів, установ, інших організацій, а також осіб, які працюють в системі публічних сервісів і послуг. Сторінка сайту інформує про правові та кримінальні злочини, зловживання владою, хабарництво, конфлікти інтересів, моральні та матеріальні загрози громадянам, інші порушення, вчинені корупційні, незаконні, шахрайські та інші небезпечні для соціуму дії.

Наші інструменти -- публічне викриття (повідосмлення в ЗМІ, органи публічної влади, правоохоронні органи), проведення інформаційно-просвітної діяльності (бесіди, консультації, курси). 

Головне завдання -- виховання високої правової та громадянської культури населення, підготовка до соціально відповідальної діяльності громадянина, вишкіл достойного суб‘єкта демократичної, соціально справедливої, правової держави і розвинутого громадянського суспільства в Україні.

Схожі послуги

Інформаційно-просвітні послуги
Курси підвищення кваліфікації
Усі послуги